Switchfoot zagra przed Bon Jovi

4 marca 2019
ok. 1 minuta czytania

Switchfoot – amerykański zespół, który od 20 lat porusza się swobodnie po świecie współczesnego rocka, ale nie daje się zaszufladkować w kategoriach gatunku. Switchfoot ma na koncie 10 albumów, wielokrotnie nagradzane single, miliony sprzedanych płyt oraz wiele nagród muzycznych, w tym Grammy. Po krótkiej przerwie powracają z 14 niezwykłymi utworami, które tworzą album „Native Tongue”.

Bon Jovi wystąpi w Polsce w ramach światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa „This House Is Not For Sale” to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

Trasa skupia się na muzyce i piosenkach, czyli filarze działalności zespołu – który doprowadził do sprzedaży ponad 130 milionów płyt Bon Jovi. Podczas trasy zespół ma możliwość doboru repertuaru spośród 95 piosenek, który może zmieniać każdej nocy. Na pewno nie zabraknie utworów wszechczasów, takich jak: „You Give Love A Bad Name”, „It’s My Life”, „Wanted Dead Or Alive”, „Bad Medicine”, „Who Says You Can’t Go Home”, „Keep the Faith”, „Always”, „Have A Nice Day” i oczywiście „Livin' On A Prayer.”