Sylosis rozgrzeje przed Children Of Bodom

30 lipca 2015
ok. 1 minuta czytania

Od 15 lat pochodzący z Reading zespół Sylosis z gracją przeskakuje między thrashowym młóceniem, melodyjnym death metalem i progmetalową ekwilibrystyką. Receptura na takie granie jest dziełem Josha Middletona, gitarzysty, klawiszowca i wokalisty, który wymyślił ją, mając zaledwie 15 lat. Świadkiem tego, będącym w Sylosis aż do dziś, był basista Carl Parnell. Pozostali muzycy, gitarzysta rytmiczny Alex Bailey i perkusista Ali Richardson, dołączyli później. Ten ostatni pobiera wynagrodzenie od dwóch pracodawców. Tym drugim jest Bleed From Within. Póki co, obowiązki godzi z powodzeniem.

Wiele zespołów z upływem lat łagodzi swoje oblicze. Nie Sylosis. W 2015 roku ukazała się ich czwarta duża płyta, „Dormant Heart”. – Najbardziej agresywna, najbardziej wkurzona, najbardziej intensywna – przekonywał Josh. Dodajmy koniecznie, że z zachowaniem epickości, progmetalowych i pięknych melodii, które są znakiem firmowym Anglików. Materiał zebrał świetne recenzje. Sylosis będzie promował go na koncercie w Polsce. Z pewnością nie zapomni o wyborze najciekawszych kawałków z wcześniejszych płyt.

Children Of Bodom przyjadą promować nadchodzący longplay „I Worship Chaos”. Album ukaże się 2 października nakładem Nuclear Blast.

Bilety
Gdańsk
Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Kraków
Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu