Syn wokalisty Muse w teledysku

9 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

W marcu muzycy ujawnili, że pracują w londyńskich Air Studios i nagrali trzy nowe piosenki. Zamieścili nawet w mediach społecznościowych wideo dokumentujące sesję. Teraz pojawiły się kolejne zapowiedzi, najprawdopodobniej teledysku.

Na Twitterze znajduje się krótki filmik z planu. Z kolei na Instagramie znaleźć można fotkę z ukazującą Binga, syna frontmana, Matta Bellamy’ego także na planie.

Żadne szczegóły nie zostały ujawnione. Nie wiadomo też, kiedy można spodziewać się nowej płyty rockowej ekipy.

W skład Muse wchodzą Matthew Bellamy (śpiew, gitara), Dominic Howard (perkusja) i Chris Wolstenholme (bas). Trio zadebiutowało w 1999 roku albumem „Showbiz”. Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery „Uno” i „Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory „New Born”, „Bliss” i „Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu „Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem „Absolution”. Płyta, na której znalazły się nagrania „Time Is Running Out” i „Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to „Black Holes and Revelations” (2006), „The Resistance” (2009), „The 2nd Law” (2012) i ostatni „Drones” (2015).