Szczegóły soundtracku O.S.T.R.-a

24 sierpnia 2009
ok. 2 minut czytania

Jest to pierwszy soundtrack łódzkiego rapera. Wyprodukowany głównie przez muzyka materiał będzie zawierał nowe nagrania oraz kilka starszych utworów. Dialogi z „Galerianek” pojawiły się wcześniej na ostatniej płycie muzyka, „O.C.B.”.

Oto tracklista:
Motyw 1
O.S.T.R. – „Pegaz”
O.S.T.R. – „Mówiłaś mi”
Motyw 2
O.S.T.R. – „Jedna chwila”
O.S.T.R.- „Instynkt”
Motyw 3
O.S.T.R. – „Z góry na dół”
Motyw 4
O.S.T.R. – „Sam to nazwij (Remix Extended)”
Skinny Patrini – „Switch Off”
Skinny Patrini – „Delicious”
Skinny Patrini – „YSMF”

Ścieżka dźwiękowa zostanie wydana na 2 tygodnie przed kinową premierą filmu, która została zaplanowana na 25 września. Wcześniej widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcję podczas 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie zostanie zaprezentowana w konkursie głównym.

Film ukazuje historię Mileny i jej przyjaciółek spędzających czas w galeriach handlowych. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami – czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

Longplay „O.C.B.” miał premierę w lutym 2009 roku.