Sztuczny uśmiech Alana Walkera

19 lutego 2021
ok. 2 minut czytania

Producent tym razem zaprosił do współpracy Salem Ilese, autorkę hitu \”Mad at Disney\”, który w ubiegłym roku podbił TikToka.

Przed fanami Alana Walkera ekscytujący rok – artysta zapowiedział go opublikowanym w grudniu zwiastunem, podsycając oczekiwania. \”Fake A Smile\” to kolejny element historii dziejącej się w stworzonym przez artystę uniwersum World of Walkers. Alan także ogłosił niedawno nawiązanie współpracy z marką ASUS, stając się globalnym ambasadorem linii produktów \”Republic of Gamers\”, dedykowanych graczom. Świętując wydanie nowego singla, Alan Walker wypuścił także nową kolekcję ubrań i gadżetów.

– \”Fake A Smile\” to utwór, nad którym pracowałem od pewnego czasu – mówi Alan Walker. – Bardzo podoba mi się kryjące się w nim znaczenie, a Salem Ilese wykonała niesamowitą pracę jako wokalistka. Jest prawdziwie ekscytującą artystą i myślę, ze ludzie powinni zwrócić na nią uwagę. Wraz z singlem, wydaję także nowy teledysk, który nakręciliśmy ponad pół roku temu. Klip kontynuuje historię Walerków i wyzwań, z którymi muszą się mierzyć. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się kolejny rozdział tej historii. Jestem bardzo zadowolony z efektów i dumny z pracy całego zespołu.

\”Fake a Smile\” to już trzeci utwór Alana Walkera wydany w ostatnim czasie, po dedykowanym fanom utworze \”Sorry\” oraz stworzonym wspólnie z VIZE i Leonym singlu \”Space Melody (Edward Artemyev)\”. Od czasu wydania debiutanckiej płyty \”Different World\” w 2018 roku, zawierającej takie hity jak \”Faded\”, \”Alone\” i \”All Falls Down\”, Walker dał ponad 600 koncertów na festiwalach i w dużych arenach, zdobył dwie norweskie nagrody Grammy i nominację do Billboard Award. Alan Walker jest dziewiąty najczęściej obserwowanych artystą na YouTube i dwudziestym na Spotify. Jego utwory zostały odtworzone dotychczas ponad 50 miliardów razy.