Tabb i Sound’n’Grace piszą listy do M.

23 października 2015
ok. 2 minut czytania

Numer jest anglojęzyczną wersją hitu artystów, „Na pewno”. W klipie do utworu „Someone” gościnnie pojawił się Maciej Zakościelny, który ujawnia nieznany muzyczny talent, a sam teledysk pokazuje obszerne, nieprezentowane dotychczas fragmenty filmu, „Listy do M. 2”. Wideo można sprawdzić pod tym adresem.

6 listopada w sprzedaży pojawi się soundtrack do romantycznej komedii. Na podwójny zestaw złożą się krążek z muzyką i piosenkami wykorzystanymi w filmie oraz drugi z piosenkami inspirowanymi filmem, podkreślającymi jego wyjątkowy świąteczny charakter. Autorem muzyki ilustracyjnej jest Łukasz Targosz, kompozytor muzyki m.in. do filmów „Świadek koronny”, „Kochaj i tańcz” czy „Służy specjalne”. Obok jego kompozycji w obrazie i na płycie usłyszymy także przeboje projektu Tabb & Sound’N’Grace oraz ponadczasowy świąteczny standard „Sleigh Ride” w wykonaniu Andy’ego Williamsa. Na krążek z muzyką inspirowaną romantyczną komedią złożą się z kolei inne bożonarodzeniowe hity oraz tradycyjne kolędy, nierzadko w zaskakujących wykonaniach.

„Listy do M. 2” jest kontynuacją przebojowej komedii „Listy do M.”, którą w kinach zobaczyło ponad 2,5 miliona Polaków. Powrócą główni bohaterowie pierwszej części, ale pojawią się także nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne tarapaty. Na planie spotkają się znani z pierwszej części: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Ania Matysiak, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Do nich dołączają Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Nikodem Rozbicki, Krzysztof Stelmaszyk oraz Maciej Zakościelny.

Do naszych kin obraz trafi 13 listopada.

Sound’n’Grace to polski chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Tabb naprawdę nazywa się Bartosz Zielony. Jest producentem muzycznym i inżynierem dźwięku związanym ze sceną popową i hiphopową.