Tajemnicza lista utworów The Killers

23 grudnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Zespół wcześniej potwierdził pracę nad kolejnym nowym albumem, o którym mówili, że \”może być nawet lepszy niż \”Imploding The Mirage\”\”.

Teraz Brandon Flowers i jego koledzy podekscytowali fanów, udostępniając \”listę\”, która wygląda na spis utworów z nowego albumu.

Grupa The Killers powstała w 2001 roku w Las Vegas i zgodnie z wizerunkiem słynnego amerykańskiego miasta, już od pierwszych singli z debiutanckiego albumu \”Hot Fuss\” (2004) porywała fanów rozmachem i przebojowością. Przy drugim albumie zespół był już dobrze naoliwioną, rozpędzoną rockową maszyną. Posiadali własny styl, charakterystyczny głos Brandona Flowersa i stale powiększającą się rzeszę fanów na całym świecie. Sukces \”Sam\’s Town\” dał The Killers aż 2 statuetki Brit Awards oraz szóstą i siódmą nominację do Grammy za kawałek \”When We Were Young\”. Kolejna płyta \”Day & Age\” sprzedała się w ponad 3 milionach sztuk, a taneczny singiel \”Human\” trafił do Top 10 w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji i kilkunastu innych krajach. W 2012 roku The Killers zaprezentowali czwartą płytę \”Battle Born\”, a wydany pięć lat później \”Wonderful Wonderful\” od razu trafił na 1. miejsce w USA.

W sierpniu 2020 roku grupa podzieliła się z fanami szóstym albumem. \”Imploding The Mirage\”, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The Killers, znalazł się na szczycie w Wielkiej Brytanii już w pierwszym tygodniu po wydaniu.