Take That odwołują koncert w Anglii

23 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Grupa miała dziś wystąpić w Echo Arenie, w Liverpoolu, ale tak się nie stanie. – Z szacunku do wszystkich dotkniętych tym potwornym zdarzeniem, do którego doszło wczoraj w Manchester Arenie, postanowiliśmy przełożyć dzisiejszy show w Liverpoolu – napisali muzycy w oświadczeniu. – Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami.

Zespół na żywo promuje album „Wonderland”, który miał premierę w marcu 2017 roku. To drugi longplay zespołu nagrany w trzyosobowym składzie, który tworzą Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z kolegami rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się „Why Can’t I Wake Up with You”, „Pray”, „Babe”, „Relight My Fire” (featuring Lulu), „Sure”, „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love” czy „Back for Good”.

22 osoby zginęły a 59 zostało rannych w wybuchu, do którego doszło w Manchester Arenie tuż po zakończeniu koncertu Ariany Grande.