Take That pokazują swojego giganta

28 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Do nagrania powstała animowana tekstówka, którą można obejrzeć pod tym adresem. Twórcą wideo z tekstem piosenki jest What Katie Drew. Kawałek wyprodukował Mark Ralph (Years & Years, Clean Bandid).

Numer zapowiada album „Wonderland”, który ukaże się 17 marca. Do projektu zaangażowani byli Tony Hoffer (Beck, Supergrass, Goldfrapp), Stuart Price (Madonna, The Killers, Gwen Stefani) oraz Mark Crossy (Arctic Monkeys, The Gaslight Anthem). To drugi album zespołu w trzyosobowym składzie. „Wonderland” będzie pierwszym dostępnym w wersji winylowej po „Everything Changes” z 1993 roku.

Zestaw będzie zawierać 11 nowych kawałków. Oto ich tytuły:

1. Wonderland
2. Giants
3. New Day
4. Lucky Stars
5. And the Band Plays
6. Superstar
7. Hope
8. River
9. The Last Poet
10. Every Revolution
11. It’s All for You

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z grupą rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się „Why Can’t I Wake Up with You”, „Pray”, „Babe”, „Relight My Fire” (featuring Lulu), „Sure”, „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love” czy „Back for Good”.

Dorobek Take That zamyka płyta „III”, która ukazała się w grudniu 2014 roku.