Tame Impala grają na weselu

30 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

To pierwszy klip jaki Australijczycy przygotowali w ramach promocji albumu „The Slow Rush”. Za reżyserię odpowiada Terri Timely. Tame Impala wcielają się w weselną kapelę na imprezie ktora robi się coraz radośniejsza wraz z dawką wypitego alkoholu.

Krążek „The Slow Rush” trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 14 lutego 2020. Singlami promującymi album były do tej pory „It Might Be Time”, „Borderline” oraz „Posthumous Forgiveness”

„The Slow Rush” nagrywano w Los Angeles oraz w rodzinnym mieście Kevina Parkera, Fremantle w Australii. Na płytę trafi 12 utworów w całości wyprodukowanych i zmiksowanych przez lidera Tame Impala.

Poprzedni album Tame Impala, „Currents” (2015), zapewnił zespołowi szereg nagród i wyróżnień, w tym nominację do Grammy. Kevin Parker zaczynał karierę w małych klubach na 200 osób. Obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów czy producentów. Współpracował z takimi gwiazdami jak Travis Scott, SZA, Lady Gaga, Mark Ronson, Kanye West, Kali Uchis, Theophilus London, Miguel, A$AP Rocky i wielu innych.