Taniec w tunelu aerodynamicznym dla Sii i Pink

19 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Nagranie nosi tytuł „Waterfall” i jest efektem kooperacji między wokalistkami a duetem Stargate.

W wideo widzimy popis dwóch tancerek w tunelu aerodynamicznym. W rolach głównych występują Inka Henriikka i Amalie Lauritzen. Za reżyserię odpowiada Malia James. Efektowny, poetycki filmik można obejrzeć tutaj.

Norweski klubowy zespół (m.in. Beyoncé – „Irreplaceable”, Rihanna – „Don’t Stop The Music”) napisał piosenkę, a jej współtwórcami są Sia, Diplo oraz Jr Blender. To Sia wpadła na pomysł, aby do nagrania zaprosić właśnie Pink.

Australijka Sia, wzięta autorka piosenek i wokalistka, autorka hitu „Chandelier” w 2016 roku doczekała się płyty „This Is Acting”, która zamyka jej dyskografię.

Dorobek Pink wieńczy album „The Truth About Love” z 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę „rose ave.” projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem. Amerykanka wypuściła też singel „Just Like Fire”, który powstał na potrzeby filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” („Alice Through the Looking Glass”).

Stargate to producencki duet z Trondheim, który tworzą Tor Erik Hermansen i Mikkel Storleer Eriksen. W 2011 roku zostali nagrodzeni Grammy.