Taraji P. Henson jest bardzo niegrzeczna, a Erykah Badu bardzo dziwna

23 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Mel Gibson z 2000 roku to pewny siebie i arogancki mężczyzna, który przez przypadek zyskuje zdolność słyszenia kobiecych myśli. W efekcie zmienia się we wrażliwego i dojrzałego, a co za tym idzie, bardzo atrakcyjnego mężczyznę. Obok Gibsona w filmie zagrały Helen Hunt, Marisa Tomei i Judy Greer.

W nowej wersji Taraji P. Henson gra agentkę sportową, która ciągle nie potrafi podpisać kontraktu ze zdolnym koszykarzem, gdyż ubiegają ją mężczyźni. Gdy przez przypadek zaczyna słyszeć myśli otaczających ją panów szybko wykorzysta swoje moce, by zdobyć podpis nowej gwiazdy NBA.

Wendi McLendon-Covey zagra przyjaciółkę głównej bohaterki. W obsadzie znaleźli się także Tracy Morgan i Aldis Hodge. Max Greenfield zagra jednego z aroganckich menadżerów pracujących z główną bohaterką. Tamala Jones zagra przyjaciółkę głównej bohaterki, Mari. Erykah Badu gra kogoś w rodzaju wróżki.

Za reżyserię odpowiada Adam Shankman. Film trafi do kin w styczniu 2019 roku.

Erykah Badu ma na koncie kilka milionów sprzedanych płyt. Największym sukcesem był debiut „Baduizm” (1997), który w USA znalazł ponad 3 miliony nabywców. Jej ostatnie dzieło to „New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)” z 2010 roku. W 2015 roku wydała mikstejp „But You Caint Use My Phone”.