Taylor Swift będzie superstar w kinie

23 października 2015
ok. 2 minut czytania

Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem „1989”, który sprzedał się na całym świecie w prawie 9 milionach egzemplarzy. Jest to najlepszy wynik w branży muzycznej od ponad dekady.

„Taylor Swift Superstar” okrywa niezwykłą historię współczesnej królowej popu. Z amerykańskiej piosenkarki country przeistoczyła się w międzynarodową gwiazdę pop. Jej niezwykła popularność wśród milionów fanów na całym świecie zaowocowała wyprzedaną trasą koncertową „The 1989 World Tour”, siedmioma nagrodami Grammy oraz najmłodszą w historii zwyciężczynią najwyższego wyróżnienia przemysłu muzycznego – nagrody Grammy w kategorii album roku. Jest jedyną artystką w historii, której trzy płyty z rzędu uzyskały nakład 1 miliona w pierwszym tygodniu sprzedaży („Speak Now” z 2010, „RED” z 2012 i „1989” z 2014).

Jest pierwszym artystą, od czasów The Beatles (i jedyną kobietą w historii), która utrzymywała się powyżej sześciu tygodni na 1. miejscu z trzema kolejnymi albumami, i mimo, że została uznana przez „Time Magazine” za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie i jedną z jedynie ośmiu kandydatów do najbardziej prestiżowego wyróżnienia Człowiek Roku 2014, jest prawdopodobnie jedyną osobą na tych listach, która używa mediów społecznościowych, aby umieszczać posty skierowane do jej najlepszych przyjaciół lub filmiki jej kotów.

Ceny biletów:
Warszawa: 25 zł
Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław: 22 zł
Pozostałe: 19 zł