Taylor Swift ma chłopaka z One Direction

19 listopada 2012
ok. 1 minuta czytania

Podczas nagrań do odcinka amerykańskiego „X Factor” widziano Swift i Stylesa trzymających się za ręce za kulisami. Gospodarz programu, Mario Lopez, potwierdził doniesienia o romansie w swojej audycji radiowej.

– Taylor była gościem specjalnym odcinka – opowiada Lopez. – Podczas prób nagle zobaczyłem Harry’ego Stylesa. Podszedł się przywitać. Spytałem, co tu robi, a on nic nie odpowiedział, tylko skinął głową w kierunku Taylor. Potem widziałem ich razem za kulisami.
Zaledwie w październiku Swift rozstała się z kolejnym chłopakiem, 18-letnim Conorem Kennedym. Wcześniej artystka spotykała się z m.in. Johnem Mayerem, Jakiem Gyllenhaalem i Taylorem Lautnerem. Media informują, że wiadomość o jej romansie z Harrym Stylesem spowodowała burzę w internecie, a dokładniej wśród nastoletnich fanek wokalisty One Direction. Na Twitterze pojawiły się już liczne pogróżki pod adresem Swift.

22 października ukazał się nowy album wokalistki, „Red”, a 9 listopada – drugi longplay One Direction, „Take Me Home”. Aktorski talent Swift mogliśmy podziwiać ostatnio w animacji „Lorax”.