Taylor Swift nie jest mutantką

2 maja 2016
ok. 1 minuta czytania

W sieci pojawiły się doniesienia, iż wokalistka gra w produkcji w gwiazdę disco i mutantkę – Dazzler. Media wysunęły takie wnioski po tym jak Sophie Turner, która w obrazie wciela się w Jean Grey, opublikowała zdjęcie z planu z płytą fikcyjnej artystki Dazzler i dała do zrozumienia, iż gra ją Taylor Swift. Fotkę można obaczyć tutaj.

Rzecznik Swift zdementował te doniesienia. – To nie Taylor na okładce płyty Dazzler na zdjęciu opublikowanym przez Sophie – donosi E! News, powołując się na przedstawiciela artystki.

Akcja nadchodzącego filmu o X-Menach rozegra się dziesięć lat po wydarzeniach z „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych mutantów, Apocalypse (Oscar Isaac), chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

W obrazie grają ponadto James McAvoy jako Charles Xaver, Jennifer Lawrence jako Mystique, Nicholas Hoult jako Beast, Rose Byrne jako Moira MacTaggert, Lucas Till jako Havok, a także Sophie Turner jako Jean Grey, Tye Sheridan jako Cyclops oraz Lana Condor jako Jubilee.

Za reżyserię ponownie odpowiada Bryan Singer, a za scenariusz Simona Kinberg, Dan Harris i Michael Dougherty. Premierę „X-Men: Apocalypse” wyznaczono na 27 maja.

Ostatni longplay Taylor Swift, „1989”, miał premierę 27 października 2014 roku. Amerykanka ma już aktorskie doświadczenie. Można ją było podziwiać w produkcjach „Dawca pamięci”, „Jess i chłopaki” czy „Walentynki”.