Taylor Swift szuka brzmienia w Nashville

6 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Według doniesień serwisu Entertainment Tonight wokalistka obecnie próbuje wybrać odpowiednie brzmienie dla kolejnego albumu. Ponoć Swift nie jest zdecydowana, czy chce kontynuować bardziej popowy kierunek, jaki jest na „1989”, czy jednak wrócić do korzeni, które tkwią w muzyce country.

W tym samym serwisie napisano, że materiał ma się ukazać jeszcze w 2017 roku. Zgadzałoby się to ze słowami Eda Sheerana, który przypadkowo podczas wywiadu ujawnił, że album Swift ukaże się przed końcem 2017 roku.

Wraz z Taylor Swift nad kompozycjami ponoć będą pracować Drake i Kesha.

W 2017 roku opublikowana została piosenka „I Don’t Wanna Live Forever”, która znalazła się na soundtracku to filmu „Ciemniejsza strona Greya” („Fifty Shades Darker”).

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zaczynała od pop-country, by coraz bardziej skłaniać się w stronę mainstreamowego popu. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Krążek „1989” miał premierę 27 października 2014 roku.