Taylor Swift wspomina lato 1969 z Bryanem Adamsem

6 sierpnia 2018
ok. 2 minut czytania

Kanadyjczyk dołączył do Amerykanki w weekend podczas jej koncertu w Rogers Centre w Toronto.

– Nie wiedziałam czy Bryan będzie w mieście, zapytałam go wczoraj czy nie zechciałby zagrać ze mną \”Summer of \’69\” i udało się – napisała Taylor Swift na Instagramie.

\”Summer of \’69\” to piosenka Bryan Adamsa pochodząca z albumu \”Reckless\” z 1984.

– To jedna z najlepszych piosenek jakie kiedykolwiek napisano – zapowiedziała utwór Taylor Swift, po czym dołączył do niej sam Bryan Adams.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek gwiazdy, \”Reputation\”, miał premierę w 2017 roku.

Bryan Adams w październiku 2015 roku wydał swój trzynasty album studyjny \”Get Up!\”. W trakcie ponad 30-letniej kariery sprzedał przeszło 65 milionów płyt, jeździł w trasy koncertowe po sześciu kontynentach oraz zdobywał pierwsze miejsca w ponad 40 krajach na świecie. Został odznaczony Orderem Kanady, wprowadzony do Canadian Music Hall of Fame oraz posiada gwiazdę na Canadian Walk of Fame. Adams był również kilkukrotnie nominowany do Oscara, Złotych Globów oraz Grammy. Posiada także gwiazdę na Hollywood Walk of Fame i został wprowadzony do Wembley\’s Square of Fame. Na swoim koncie ma liczne hity, takie jak \”(Everything I do) I Do It For You\”, \”Heaven\”, \”Summer of 69\”, \”Have You Ever Really Loved a Woman?\” czy \”Please Forgive Me\”.