Telepatyczny występ Kali Uchis u Jimmy\’ego Fallona

9 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Niedawno ukazał się oficjalny klip do utworu. Kali Uchis na lokalizację wybrała swoje rodzinne miasto Pereira, by podkreślić kolumbijskie korzenie.

– Ponieważ utwór powstał bardzo naturalnie, chciałam, by było to odzwierciedlone w teledysku. Żadnej mocnej produkcji, po prostu naturalne piękno kraju, który mam zaszczyt nazywać także swoją ojczyzną. Podziwiajcie Kolumbię.

\”Telepatía\” ma już ponad 131 milionów streamów na całym świecie, znalazła się na #1 Spotify Global Viral Chart, #2 Global Top Songs Chart, #1 Apple Music Top Latin Songs oraz w top 10 polskiej listy viral na Spotify. Singiel został dodany do najważniejszych playlist Spotify, w tym ¡Viva Latino!, Today’s Top Hits oraz Pop Rising.

\”Telepatía\” to utwór z drugiego albumu studyjnego Kali Uchis, \”Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞\”, na którym znalazły się też single \”La Luz\” ft. Jhay Cortez oraz \”Aqui Yo Mando\” ft. Rico Nasty.

Ostatnio Kali Uchis świętowała pierwszą w karierze nagrodę Grammy – w kategorii najlepsze nagranie dance za utwór \”10%\” nagrany z Kaytranadą.

Kali Uchis zyskała światowy rozgłos za sprawą projektu \”Por Vida\” z 2015. W 2018 ukazał się jej debiutancki album \”Isolation\”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów i krytyki. Kali Uchis ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Gorillaz, Jorja Smith, Juanes, Diplo, Major Lazer, Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Bootsy Collins, Snoop Dogg, Kaytranada czy Leon Bridges