Terrific Sunday przed Nothing But Thieves

21 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Terrific Sunday to poznański kwartet grający wspólnie od marca 2013 roku. Mimo zaledwie dwuletniego stażu, muzycy mają na swoim koncie występy na wielu ważnych rodzimych festiwalach (m.in. Spring Break, Open’er), koncertowali też u boku Artura Rojka, Hey czy Much. Poznaniacy inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji są dwie EP-ki: „Terrific Sunday” oraz „Tonight”, wyprodukowane przez wokalistę – Piotra Kołodyńskiego. Obydwa wydawnictwa zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytykę i przysporzyły zespołowi wielu fanów. W ubiegłym roku Terrific Sunday podpisali kontrakt z Sony Music Poland. Owocem tej współpracy jest debiutancka płyta – „Strangers Lovers”, która ujrzała światło dzienne na początku października. To właśnie z tego albumu pochodzą dwa świetne single „Bombs Away” i „Streets of Love”.

Przypominamy, że Nothing But Thieves przyjadą do Polski w związku z premierą ich debiutanckiego krążka. Płyta „Nothing But Thieves” ukazała się 16 października.

Bilety dostępne na stronach Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.