Terry Crews na balu z Muse

27 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Tym razem kapela wybrała piosenkę „Pressure”. W teledysku widzimy jak Terry Crews na balu maturalnym zapowiada koncert Muse. Potem pojawiają się potwory podobne do gremlinów, zombie i ogólnie robi się dziwnie. Za reżyserię klipu odpowiada Lance Drake.

– Ta piosenka jest bardziej jak klasyczne Muse – mówi Matt Bellamy. – Zasadniczo co 10 sekund jest inny riff.

Album „Simulation Theory” ukaże się 9 listopada. Kapela wybrała na krążek 11 piosenek, wśród których znalazły się znane już „Thought Contagion”, „Dig Down” oraz „Something Human” oraz „The Dark Side”.

Za produkcję piosenek odpowiadają Rich Costey, Mike Elizondo, Shellback oraz Timbaland.

Tracklista „Simulation Theory”:
1. Algorithm
2. The Dark Side
3. Pressure
4. Propaganda
5. Break It To Me
6. Something Human
7. Thought Contagion
8. Get Up and Fight
9. Blockades
10. Dig Down
11. The Void

Muse zadebiutowali w 1999 roku albumem „Showbiz”. Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery „Uno” i „Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory „New Born”, „Bliss” i „Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu „Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem „Absolution”. Płyta, na której znalazły się nagrania „Time Is Running Out” i „Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to „Black Holes and Revelations” (2006), „The Resistance” (2009), „The 2nd Law” (2012) i ostatni „Drones” (2015).

Znany z reklamy Old Spice, Terry Crews grał ostatnio w serialu „Brooklyn 9-9”.