The Chainsmokers zwiedzają nową atrakcję Nowego Jorku

25 lipca 2019
ok. 1 minuta czytania

The Chainsmokers i DJ Illenium prezentują nowy kawałek \”Takeaway\”, który fani zespołu mogli już usłyszeć na ich pierwszym w historii występie w Polsce podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Na wokalu usłyszymy Lennon Stelle, która ma wszystko by stać się międzynarodową gwiazdą.

Klip został nakręcony w The Vessel w Nowym Jorku przez Jeremiah Davisa i zobaczymy w nim wszystkich czterech artystów. The Vessel to nowa atrakcja Nowego Jorku składająca się ze 154 schodów i 80 platform. Autorem koncepcji budynku jest Thomas Hearhertwick.

– Cieszymy się, że mogliśmy być jednymi z pierwszych artystów, którzy mieli okazje do stworzenia teledysku na The Vessel Jesteśmy z Nowego Jorku, więc bycie częścią nowojorskiej historii jest dla nas czymś wyjątkowym – mówią The Chainsmokers. – Musieliśmy wspinać się przez cały dzień nagraniowy na tysiące schodów, więc mamy nadzieję, że ludzie to docenią.

\”Takeaway\” to kolejny po świetnie przyjętym utworze \”Call You Mine\” feat. Bebe Rexha, ktory znajdzie się na płycie \”World War Joy\”. To wyjątkowy album, który jest tworzony na naszych oczach. Każdy singiel jest dołączany do płyty, aż do momentu kiedy stworzą całość. Powinno to nastąpić jeszcze 2019 roku.