The Cuffs i November przed Marky Ramone’s Blitzkrieg

21 października 2010
ok. 1 minuta czytania

The Cuffs to zespół, który swoją muzykę określa jako punk’n’roll, co stanowi energetyczną mieszankę punk rocka, hard core’u i rock and rolla. Formacja ma na koncie dwa albumy „Rock On” (2006) oraz „Songs For Demolition” (2008). Do głównych Inspiracji The Cuffs należą Motörhead, Social Distortion, Misfits oraz Ramones. Muzycy pochodzą z różnych miast północnej Polski i związani są z takimi kapelami, jak Schizma czy The Kolt.

November to z kolei kapela, która określana jest jako „najlepszy Danzig tribute band w Polsce”. W repertuarze, oprócz ciężkich, choć melodyjnych utworów własnych, posiada grane z potężnym ogniem utwory Glenna Danziga oraz Nicka Cave’a.

Marky Ramone’s Blitzkrieg to specjalny projekt, w ramach którego perkusista z zaprzyjaźnionymi muzykami wykonuje najważniejsze utwory z dyskografii Ramonesów. Wokalistą formacji jest Michale Graves, wieloletni głos zespołu Misfits.

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketonline.pl, Ticketpro.pl i Ticketonline.pl. W przedsprzedaży kosztują 59 złotych, zaś w dniu koncertu 70 złotych.