The Dillinger Escape Plan wrócą do Polski i zagrają w Krakowie

23 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że 12 lutego, w drodze z Warszawy do Krakowa, na odcinku Piotrków Trybunalski – Częstochowa, autobus, którym podróżowała metalowa grupa uległ wypadkowi. Zespół musiał odwołać pozostałe koncerty na trasie promującej ostatni \”Dissociation\”, w tym koncert zaplanowany na 12 lutego w krakowskim klubie Kwadrat. Artyści obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia koncertu na inny termin – i dotrzymali obietnicy.

Koncerty TDEP są absolutną energetyczną bombą, którą nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie kapeli poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego a zarazem bardzo złożonego grania.

Bilety w cenie 99 zł już są dostępne w sprzedaży na Stodola.pl i Livenation.pl.

Bilety na 12 lutego są ważne na 10 sierpnia, ale MUSZĄ być wymienione na nowe – prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione.