The Janoskians na dwóch koncertach w Polsce

1 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Grająca pop-punk piątka z Melbourne, znana z komediowych filmów na YouTube oraz hitów takich jak „Set This World on Fire”, „Real Girls Eat Cake” czy „LA Girl”, wyrusza w trasę The Jahoo Jahaa Tour, która rozpocznie się 29 sierpnia w Dublinie.

Ogromną popularność zespołu potwierdzają ich ostatnie sukcesy – najnowsza EP-ka „The Janoskians Would U Love Me” po 24 godzinach od wydania wskoczyła na pierwsze miejsce iTunes, a podczas marcowego koncertu w Londynie, Wembley Arena był wypełniona po brzegi. Dodatkowo The Janoskians kontynuują pracę nad swoim filmem z wytwórnią LionsGate, książką oraz nad kolejnym sekretnym projektem, który będzie ogłoszony niebawem.

Ostatnie kilka lat było dla zespołu zwariowanych. Wszystko się zaczęło od tego, jak w 2011 roku dodali na YouTube filmik Awkward Train Situations. Od tamtego czasu, wraz z nowymi publikacjami na serwisie, liczba ich fanów wzrastała. Obecnie ich kanał ma niemal 2 miliony subskrybentów i ponad 200 milionów wyświetleń. W 2012 roku The Janoskians podpisali kontrakt z Sony Music i wydali debiutancki singel „Set This World on Fire”.

Bilety:
11.09 – Poznań, klub Eskulap – 99 zł
12.09 – Warszawa, klub Stodoła – 99 zł (stojące), 109 zł (balkon)
Bilety dostępne na Stodola.pl oraz LiveNation.pl od środy, 3 czerwca, od godz. 10:00.