The Jonas Brothers wracają z filmem dokumentalnym

5 marca 2019
ok. 1 minuta czytania

The Jonas Brothers połączyli siły z Amazon Studios, Philymack oraz Federal Films by stworzyć film dokumentalny o zespole.

– Nasi fani są najlepsi na świecie i chcemy podzielić się z nimi naszą podróżą jako Jonas Brothers – napisali muzycy w oświadczeniu. – Wydając ten dokument, chcieliśmy mieć pewność, że nawiązaliśmy współpracę z innowacyjną platformą, taką jak Amazon, która może dotrzeć do naszych fanów na całym świecie.

Po sześciu latach przerwy Jonas Brothers znowu graja razem. Bracia zjednoczyli się w wielkiej posiadłości i używają życia. W teledysku przygotowanym przez Anthony Mandlera grają także partnerki wokalistów: żona Kevina, Danielle Jonas, żona Nicka, Priyanka Chopra Jonas oraz narzeczona Joe, Sophie Turner.

Ostatnia piosenka Jonas Brothers, „First Time”, to singel pochodzący z albumu „Live” z 2013 roku. Wkrótce potem bracia jednogłośnie postanowili zająć się swoimi projektami.

Nick Jonas grał sporo w filmach. W tym roku zaangażowany jest w trzy projekty: „Paskudy. UglyDolls”, „Midway” oraz nowe „Jumanji”. Joe Jonas zagrał ostatnio w „Hotelu Transylwania 3”. Jest też zaangażowany w program „The Voice”. Kevin Jonas występował w reality show „Married to Jonas”.