The Kid LAROI z pomocą Justina Biebera

9 lipca 2021
ok. 1 minuta czytania

Nowemu utworowi towarzyszy teledysk, w którym widzimy obu artystów złapanych w malowniczym bezruchu przez Colina Tilleya. Rok po odniesieniu znaczących sukcesów z hitem \”Without You\”, a także debiutanckim mixtapem \”F*CK LOVE (SAVAGE)\”, The Kid LAROI przygotowuje się do trzeciego i ostatniego rozdziału \”F*CK LOVE (OVER YOU)\”, który ukaże się tego lata.

The Kid LAROI wywołał falę zachwytów swoją składanką \”F*CK LOVE\” w wieku zaledwie siedemnastu lat. Wokalista niedawno podjął współpracę z SB Projects, do której należą także Justin Bieber czy Ariana Grande. Artysta jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie.

Justin Bieber jest jednym z największych artystów na świecie z ponad 75 miliardami streamów i ponad 70 milionami albumów sprzedanych na całym świecie. Hit \”Peaches\” z najnowszego albumu Justina zadebiutował na 1. miejscach list przebojów i zdobył ponad 1,5 miliarda odtworzeń na całym świecie. Płyta \”Justice\” osiągnęła najwyższą lokatę w serwisach streamingowych w 117 krajach na całym świecie i do tej pory zgromadziła ponad 6 miliardów odtworzeń. Bieber jest artystą nr 1 na YouTube z ponad 60 milionami subskrybentów, a także na Spotify z ponad 75 milionami słuchaczy miesięcznie.