The Killers gwiazdami Open\’era

2 października 2020
ok. 2 minut czytania

Grupa powstała w 2001 roku w Las Vegas i zgodnie z wizerunkiem słynnego amerykańskiego miasta, już od pierwszych singli z debiutanckiego albumu \”Hot Fuss\” (2004) porywała fanów rozmachem i przebojowością.

Przy drugim albumie zespół był już dobrze naoliwioną, rozpędzoną rockową maszyną. Posiadali własny styl, charakterystyczny głos Brandona Flowersa i stale powiększającą się rzeszę fanów na całym świecie. Sukces \”Sam\’s Town\” dał The Killers aż 2 statuetki Brit Awards oraz szóstą i siódmą nominację do Grammy za kawałek \”When We Were Young\”. Kolejna płyta \”Day & Age\” sprzedała się w ponad 3 milionach sztuk, a taneczny singiel \”Human\” trafił do Top 10 w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji i kilkunastu innych krajach. W 2012 roku The Killers zaprezentowali czwartą płytę \”Battle Born\”, a wydany pięć lat później \”Wonderful Wonderful\” od razu trafił na 1. miejsce w USA.

W ubiegłym miesiącu grupa podzieliła się z fanami szóstym albumem. \”Imploding The Mirage\”, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The Killers, znalazł się na szczycie w Wielkiej Brytanii już w pierwszym tygodniu po wydaniu.

3 lipca będziemy świętować razem z zespołem dwie przebojowe dekady ich działalności. Do zobaczenia pod Orange Main Stage.

Wcześniej udział w festiwalu potwierdzili Kendrick lamar, Twenty One Pilots, Thom Yorke, The Chemical Brothers, FKA twigs, A$AP Rocky, Andreson. Paak & The Free Nationals, Martin Garrix, Michael Kiwanuka czy Seasick Steve.

Regularne bilety w sprzedaży (do 7.06.2021 lub do wyczerpania puli)

Karnet 4 dni – 649 zł
Karnet 4 dni + pole namiotowe – 749 zł
Karnet weekendowy (pt + sob) – 459 zł
Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 529 zł
Bilet jednodniowy – 315 zł