The Neal Morse Band zaprezentują się w Polsce

18 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

Wyjątkowy zespół, utworzony przez Neala Morsa oraz Mike\’a Portnoya (ex-Dream Theater), wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album muzyków – \”Innocence & Danger”. Premiera wydawnictwa odbędzie się już 27 sierpnia nakładem wytwórni Inside Out Music.

Na \”An Evening Of Innocence And Danger” zapraszamy 11 czerwca 2022 roku do warszawskiego klubu Progresja. Bilety kolekcjonerskie można już zakupić na: SKLEP KNOCKOUT.

Fanom rocka progresywnego Neala Morse\’a nikomu przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Kalifornii Amerykanin zapisał bowiem wiele pięknych stron w historii gatunku. Zrobił to jako muzyk Spock\’s Beard i supergrupy Translatlantic oraz artysta solowy. Robi to również w zespole, który firmuje własnym imieniem i nazwiskiem.

Od lat bliskim przyjacielem i współpracownikiem Neala jest Mike Portnoy, świetny perkusista, a kiedyś muzyk Dream Theater. To właśnie z nim utworzył on zespoły Yellow Matter Custard i Flying Colors, a także The Neal Morse Band. Ten ostatni szybko i ochoczo przygarnęła pod swoje skrzydła wytwórnia Inside Out. Oprócz Neala i Mike\’a The Neal Morse Band tworzą także: Randy George (gitara basowa), Bill Hubauer (klawisze, wokal) i Eric Gillette (gitary, wokal). Rozbudowany, przestrzenny rock progresywny w ich wykonaniu na pewno usatysfakcjonuje wielbicieli Spock\’s Beard i Transatlantic. Muzycy mają ogromne doświadczenie sceniczne i doskonale umieją zaczarować publikę. Wątpiący w tę opinię powinni sięgnąć po ich kapitalną koncertówkę – \”The Great Adventour – Live in BRNO 2019\”.