The Offspring i śpiewający papier toaletowy

25 marca 2021
ok. 2 minut czytania

Zespół powraca z pierwszym premierowym materiałem od niemal dekady. The Offspring to legenda południowo-kalifornijskiej sceny punkowej. Zespół sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie, wygrał niezliczone nagrody, a ledwo w ostatniej dekadzie zagrał ponad 500 koncertów. Ich muzyka trafiała do filmów, seriali oraz gier komputerowych. Dexter Holland, Noodles, Peter Parada i nowy basista Todd Morse na 2021 szykują zupełnie nowy materiał.

Nowy materiał powstawał w ciągu ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach, m.in. w należącym do zespołu studia Huntington Beach w Kalifornii. Krążek będzie trzecim wydawnictwem The Offspring zrealizowanym z legendarnym producentem Bobem Rockiem.

Tytułowy kawałek, który jest pierwszym singlem zapowiadającym \”Let The Bad Times Roll\”, został napisany pod koniec 2019 i opowiada o zmianach zachodzących w USA.

– Jesteśmy w trakcie wyjątkowego okresu w historii, w którym światowi przywódcy, zanim powiedzieć \”robimy, co w naszej mocy\”, prędzej są skłonni powiedzieć \”pier… to\” – mówi Dexter Holland. – I to jest przerażające. Jeżeli to wszystko pójdzie w diabły, jak mówią niektórzy, to równie dobrze możemy maksymalnie wykorzystać ten czas, który nam został. Albo przynajmniej odejść z hukiem. \”Let The Bad Times Roll\”.

The Offspring – \”Let The Bad Times Roll\” – lista utworów:
1. This Is Not Utopia
2. Let The Bad Times Roll
3. Behind Your Walls
4. Army of One
5. Breaking These Bones
6. Coming For You
7. We Never Have Sex Anymore
8. In The Hall of the Mountain King
9. The Opioid Diaries
10. Hassan Chop
11. Gone Away
12. Lullaby