The Qemists dwa razy w Polsce

22 lutego 2012
ok. 1 minuta czytania

Drum’n’bassowy zespół rozpoczął przygodę z elektroniką wraz z rozpowszechnianiem się muzycznej mody na połamane dźwięki na Wyspach. Dziś należy do gwiazd osławionej wytwórni Ninja Tune.

Występy The Qemists uświetnią warszawską imprezę inaugurującą portal Break.fm, który jest kontynuacją największego polskiego portalu o muzyce elektronicznej – dnb.pl.

W Krakowie The Qemists będą główną gwiazdą Absurdaliów – cyklicznej, corocznej imprezy prezentującej nowe trendy w elektronice, która odbywa się w mieście dziewiąty rok z rzędu. Poza The Qemists pojawią się też High Rankin (Ninja Tune), Dave Tarrida (Tresor), Sterling Moss (SUF Collective), Dave The Drummer (SUF Collective).

Bilety na koncert w Warszawie dostępne są w cenie 29 zł (39 zł w dniu imprezy) do nabycia w Ticketpro.pl, empikach i sieci Media Markt, także sklepie SideOne (ul. Chmielna 21) od 22 lutego.

Bilety na koncert w Krakowie dostępne są w cenie 35 zł (do końca lutego, później – 45 zł, a w dniu imprezy – 55 zł) do nabycia w Ticketpro.pl, empikach i sieci Media Markt oraz w Ekobilet.pl i krakowskich klubach Alchemia i Bunkier Sztuki.