The Rasmus z nową piosenką przyjeżdża do Polski

31 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Grupa, która zasłynęła przebojem „In The Shadows” przyjedzie z całkiem nowym singlem, „Paradise”. Numer nagrany i zmiksowany został w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. – Raj jest rzeczą względną – mówi o nagraniu frontman, Lauri Ylönen. – To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.
Utwór można znaleźć tutaj.

Zespół The Rasmus powstał w roku 1994 w jednym z liceów w Helsinkach. Debiut grupy, „Peep” z 1995 roku, okazał się prawdziwą rewelacją fińskiej sceny, błyskawicznie zdobywając złoto za rekordową sprzedaż. Za „Playboys” (1997), drugi krążek, członkowie The Rasmus otrzymali Emmę, fiński odpowiednik nagrody Grammy. Największy sukces odnieśli za sprawą płyt „Into” (2001) i przede wszystkim „Dead Letters” (2003), z której pochodzi hit „In the Shadows”.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

Bilety na polskie koncerty w cenach 99 zł (parter) i 129 zł (balkon, dostępny jedynie w klubie Stodoła) trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i dostępne będą na LiveNation.pl.