The Rolling Stones wystąpią w Warszawie

26 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

Stonesi wracają do swojego naturalnego środowiska, jakim jest scena, by zagrać serię koncertów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Czechach i – co dla nas najważniejsze – również w Polsce.

Druga część tournée „Stones – No Filter” będzie kontynuacją cieszącej się ogromną popularnością trasy, jaką Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood odbyli w Europie jesienią 2017 roku.

Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak „Satisfaction”, „Paint It Black”, „Tumbling Dice” czy „Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

– Ta część trasy „No Filter” jest dla nas szczególnie ważna, nie możemy się już doczekać powrotu na scenę i ponownego spotkania z fanami z Wielkiej Brytanii i Irlandii – mówi Mick Jagger. – To ekscytujące, że zagramy w miejscach, gdzie dawno nas nie było i na zupełnie nowych obiektach, takich jak Old Trafford czy London Stadium.

Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert The Rolling Stones rozpocznie się w czwartek 1 marca o godzinie 10:00 wyłącznie za pośrednictwem serwisu Eventim.pl.

Do sprzedaży stacjonarnej bilety trafią w piątek 2 marca, o godz. 10:00.