The Subways w lutym w Polsce

19 września 2014
ok. 1 minuta czytania

Koncert promować będzie najnowszą płytę zespołu, zatytułowaną „The Subways”, która ukaże się na początku przyszłego roku.

The Subways to jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów, powstałych na początku XXI wieku. Zadebiutowali w 2005 roku albumem „Young For Eternity”. Na krążku znalazł się jeden z największych przebojów zespołu „Rock & Roll Queen”. Singel z dużym potencjałem klubowym zapewnił muzykom rozgłos i uznanie środowiska muzycznego. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy’ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na płycie. Od tego czasu zespół wystąpił na ponad stu festiwalach na całym świecie, w tym dwukrotnie w Jarocinie, na stałe zapisując się w pamięci polskich fanów.

Na koncie The Subways mają trzy długogrające albumy (oprócz „Younf For Eternity” również „All Or Nothing i „Money & Celebrity”). Premiera czwartego krążka zaplanowana jest na luty 2015. To co będzie wyróżniało „The Subways” to fakt, iż podczas pracy nad materiałem zespół zrezygnował z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Bilety pojawią się w sprzedaży 24 września, a dostępne będą na stronach Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.