The Vamps zagrają w Warszawie

5 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Zespół od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singel „Can We Dance” (do sprawdzenia tutaj) na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic.

Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin, a podczas ostatniej trasy The Vamps zagrali na czterech kontynentach. Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy. Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club.

Sprzedaż biletów rusza w piątek, 7 kwietnia o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: Biletomat.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.