The Wanted wspominają

31 marca 2014
ok. 1 minuta czytania

Piosenka pochodzi z ostatniego albumu angielsko-irlandzkiej formacji, „Word of Mouth”. Teledysk do „Glow In The Dark” przedstawia archiwalne zdjęcia i materiały wideo z tras koncertowych The Wanted. Zespół w ten sposób dziękuje fanom za wsparcie. Ostatni klip formacji przed zapowiedzianym zawieszeniem działalności można zobaczyć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w styczniu 2014 roku członkowie zespołu zapowiedzieli, że po zakończeniu obecnej trasy koncertowej, „Word of Mouth Tour”, zawieszają działalność. Ostatni potwierdzony występ boysbandu ma odbyć się 17 maja w Shawnee, w Oklahomie.

Część muzyków The Wanted ma już plany na przyszłość. Tom Parker ma zamiar zostać DJ-em, Jay McGuiness chce pracować w radio i telewizji, Nathan Sykes natomiast już niebawem rozpocznie karierę pod własnym nazwiskiem.

Angielsko-irlandzka formacja zadebiutowała imiennym krążkiem w październiku 2010 roku. Ich drugie dzieło, „Battleground”, pochodzi z listopada 2011 roku. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się trzeci album The Wanted, „Word of Mouth”.