The Weeknd zapowiada klip do piosenki o Selenie Gomez

12 kwietnia 2018
ok. 2 minut czytania

Piosenka \”Call Out My Name\” pochodzi z albumu \”My Dear Melancholy\”. Wokalista sporo uwagi poświęca w niej Selenie Gomez i swoim uczuciom związanym z wokalistką. W piosence artysta sugeruje nawet, że był gotów z miłości oddać Selenie Gomez nerkę.

\”I said I didn\’t feel nothing baby, but I lied / I almost cut a piece of myself for your life\” – śpiewa The Weeknd. Czyli w wolnym tłumaczeniu: \”Kłamałem, że Cię nie kochałem, przecież kawałek ciała dla Ciebie prawie oddałem.\”

Selena Gomez rzuciła The Weeknda jesienią by wrócić do Justina Biebera, z którym spotykała się w latach 2010-2104. Na początku marca para znów się rozstała, aczkolwiek nikt oficjalnie tego nie potwierdził.

Fragment klipu do \”Call Out My Name\” można zobaczyć poniżej. W całości teledysk powinien pojawić się jutro.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania \”Wicked Games\”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem \”Kiss Land\”. Na drugi longplay \”Beauty Behind the Madness\” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Album \”Starboy\” trafił do sklepów w 2016 roku. Muzyk nagrał też przebój \”Earned It\” na ścieżkę muzyczną \”Pięćdziesięciu twarzy Greya\”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

tomorrow.

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)