Throwing Snow rozgrzeje przed Bonobo

7 marca 2013
ok. 1 minuta czytania

Choć Ross Tones, autor projektu Throwing Snow, dopiero zaczyna swoją międzynarodową karierę, ma już na koncie kilka ciepło przyjętych wydawnictw, a także remiksy dla uznanych gwiazd brytyjskiej sceny jak Gold Panda i Eskmo. Jego nagrania wychwalają i często prezentują legendy radia BBC – Gilles Peterson i Mary Ann Hobbs. Oprócz Bonobo na wspólne występy młodego Anglika zaprosił także inny znakomity podopieczny Ninja Tune – Daedelus, a produkcje Aleksa doczekały się również pochwał ze strony lidera Radiohead – Thoma Yorke’a. Jego muzyka porównywana jest z dokonaniami takich twórców jak Flying Lotus, Four Tet czy Burial.

Throwing Snow towarzyszy grupie Bonobo na całej Europejskiej trasie. W Polsce będzie miał okazje zaprezentować się przed główną gwiazdą aż trzykrotnie – 14 czerwca w stołecznym Palladium, dzień później w klubie Studio w Krakowie i 16 czerwca w poznańskim Eskulapie. Przypominamy, że Bonobo i jego goście przyjeżdżają nad Wisłę w ramach trasy promującej nowy album „The North Borders”.

Bilety na wszystkie koncerty Bonobo dostępne są na stronach Muno.pl, Ticketpro.pl i w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro (m.in. salony EMPik, Mediamarkt, Saturn).