T.I. w filmie z Jamiem Foxxem

1 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Głównym bohaterem opowieści będzie Vincent Downs (Jamie Foxx), skorumpowany gliniarz z Las Vegas, któremu gangsterzy porywają syna. W ramach okupu żądają skradzionej przez niego kokainy. Downs musi odzyskać syna i nie dać się złapać wydziałowi wewnętrznemu. Problem polega na tym, że bohater stracił narkotyki.

Wcześniej udział potwierdziły Gabrielle Union i Michelle Monaghan. Teraz dołączyli do nich T.I., a także Dermot Mulroney, Scoot McNairy oraz David Harbour.

Film wyreżyseruje Baran Bo Odar („Cisza”) na podstawie scenariusza Andrei Berloff („Straight Outta Compton”). Projekt oparty jest na francuskim thrillerze „Biała noc” z 2011 roku w reżyserii Frédérika Jardina z Tomerem Sisleyem w roli głównej.

T.I. ma na koncie role w serialach „Boss” czy „Kłamstwa na sprzedaż”. Niebawem będzie go można podziwiać w filmach „Ekipa” i „Ant-Man”. Jego muzyczny dorobek zamyka album „Paperwork” z października 2015 roku. W tym roku mamy doczekać się kontynuacji dzieła – „Paperwork: Traps Open”, a rok później ostatniej odsłony tryptyku, „Paperwork: Love And Liability”.