Titus gra na boku z czternastolatkiem

5 marca 2012
ok. 1 minuta czytania

Poza Titusem skład kapeli tworzą muzycy grupy Nikt – gitarzysta Adam oraz perkusista Mr Bo oraz zaledwie 14-letni gitarzysta Igor Gwadera.

– Chciałem sobie poleżeć na kanapie, ale zadzwonili z Goleniowa, żebym wpadł posłuchać jak młody człowiek wymiata na gitarze – opowiada Titus na łamach \”Teraz Rocka\”. – Byłem wolny, podjechałem, okazało się, że facet ma 14 lat i wygląda jak stylowy metal z Los Angeles: długie włosy, skórzane spodnie i Gibson Flying 5. A na półce ma te samy albumy, co stoją u mnie. Byłoby zbrodnią na rock and rollu, gdybyśmy razem czegoś nie zrobili.

Jak zapewniają artyści, choć brzmieniowo można będzie wyłapać nawiązania do Iron Maiden czy Saxon, udało im się wypracować własny, unikatowy styl. 25 maja do sklepów powędruje pierwszy longplay grupy, \”Hang\’em High\”. Muzycy niedawno nakręcili teledysk do pierwszego singla, \”If You Are Goingh Through Hell, Keep Going\”. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

22 kwietnia w warszawskiej Stodole formacja zagra jako support przed Accept.

Titus w międzyczasie ukończył także prace nad drugim albumem zespołu Titus\' Tommy Gunn, który ukaże się w tym roku. Band ma do tej pory na koncie jedynie debiutancki, krążek, \”La Peneratica Svavolya\” z grudnia 2009.