To już koniec sagi o Benie i Jennifer

23 stycznia 2004
ok. 1 minuta czytania

Rzecznik latynoskiej gwiazdy przekazał prasie następujące oświadczenie: „Jennifer Lopez zerwała zaręczymy z Benem Affleckiem. W tym trudnym okresie prosimy uszanować prywatność artystki”.

Informacja o kresie związku sławnej pary pojawiła się w kilka dni po tym, jak w kilku plotkarskich gazetach umieszczono wiadomość, że J.Lo ponownie spotyka się z P.Diddym. Zarówno Lopez, jak i raper zaprzeczyli tym doniesieniom.

Obecnie wśród powodów rozstania Jennifer i Bena wymienia się przede wszystkim odmienny stosunek byłych narzeczonych do kwestii rodzicielstwa. Piosenkarka i aktorka chciała bowiem założyć rodzinę jak najszybciej, Affleck nie był do tego zbyt chętny.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2003 roku para miała już zaplanowany ślub. Na kilka dni przed ceremonią wszystko jednak zostało odwołane. Niedoszli małżonkowie jako powód swojej decyzji podali nadmierne zainteresowanie ich związkiem mediów.

Ben Affleck i Jennifer Lopez spotkali się w 2001 roku na planie obrazu „Gigli”, który dwa lata później okazał się jedną z największych filmowych klap wszech czasów. Informacje o ich romansie zostały potwierdzone, gdy uczestniczyli w realizacji romantycznej komedii „Jersey Girl”. Obraz ten wejdzie do kin w USA w marcu.