Tomasz Karolak wspiera walkę z pandemią koronawirusa

22 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa.

– Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć premierę w kolejnym sezonie serialu „39 i pół tygodnia” – mówi Tomasz Karolak. – Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz”.

Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na tej stronie https://sklep.musicart.pl/product-category/tomek-karolak/ dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel.

Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę.

– Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście – ja stawiam!!! – zapowiada Tomasz Karolak. – Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów.

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski, wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.