Tomasz Makowiecki i Uniqplan też na Spring Break

25 marca 2014
ok. 2 minut czytania

W 2013 roku Tomasz Makowiecki wydał płytę „Moizm”, udowadniając, że można debiutować dwa razy. Choć to czwarty krążek w dorobku artysty, jest jednocześnie pierwszym tak autorskim, odważnym i nieoczywistym jego wydawnictwem. Makowiecki skomponował większość utworów i wyprodukował album, który zebrał doskonałe recenzje.

Zespół Uniqplan to wybuchowa mieszanka nowofalowego indierocka ze sporą dawką elektroniki. Na ich styl składa się wszystko to, co najlepsze w syntezatorowym popie lat 80., britpopowy wokal oraz szczypta nowoczesnych brzmień. Muzycy mieli już okazję otwierać koncerty takich wykonawców, jak: Gossip, Hurts oraz Turboweekend. Można ich było zobaczyć również na Festiwalu w Jarocinie, Ursynaliach, Eska Rock Rocktoberfest czy na Reeperbahn Festival w Hamburgu.

Chloe Martini to pseudonim Anny Żmijewskiej, 20-letniej producentki z Warszawy. Wśród swoich głównych inspiracji wymienia Bonobo, Jamiroquai i Jamesa Blake’a.

Zespół Kilwater powstał w 2011 roku, trochę dla żartu. Po pierwszym koncercie, zyskując aprobatę publiczności, odczekał rok, aby odrodzić się w innej, poważniejszej formie. Na grupę składają się cztery różne osobowości, które łączy poczucie humoru, pasja tworzenia oraz angażowanie się w różne artystyczne projekty. Założyciel i gitarzysta Marcin Boogie Wieczorkiewicz udzielał się na klawiszach w grupie Hellow Dog, Adam Nastawski bębni w grupach Plum i Masturbator, Grzegorz Książkiewicz jest basistą zespołu Snowman, a saksofonista Michał Fetler liderem grupy Tsigunz Fanfara Avantura oraz współautorem projektu TonyTony.

Na Spring Break zagra blisko 50 zespołów. Pełen skład i informacje na Spring-break.pl.

Wejściówki można nabywać na stronach eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, a także w Centrum Kultury Zamek oraz w salonach EMPiK, Saturn oraz Media Markt. Trzydniowy karnet kosztuje 69 złotych.

Bilet należy wymienić na opaskę w punkcie informacyjnym w CK Zamek.

Bilety upoważniają do wejścia na wszystkie koncerty w Sali Wielkiej CK Zamek oraz w klubach festiwalowych (do wyczerpania miejsc w klubach).