Tomasz Smokowski z żoną w klipie Korteza

20 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało do nagrania \”Dobrze, że cię mam\”, a za reżyserię odpowiada Agata Trafalska. Klip przedstawia parę w łóżku. W rolach głównych pojawiają się dziennikarz i komentator sportowy Tomasz Smokowski oraz jego żona Ada. Z efektem można zapoznać się poniżej.

\”Dobrze, że cię mam\” to druga EP-ka towarzysząca albumowi \”Mój dom\”. Płytka oprócz utworu tytułowego zawiera jeszcze trzy piosenki pochodzące z sesji \”Mój dom\”, które nie zmieściły się na drugą płytę Korteza.

Kortez to polski muzyk, który naprawdę nazywa się Łukasz Federkiewicz. Jest kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, pianistą, gra także na puzonie. Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Zadebiutował we wrześniu 2015 roku albumem \”Bumerang\”, który pokrył się platyną. Z płyty pochodzą single \”Zostań\”, \”Od dawna już wiem\” i \”Z imbirem\”. Muzyk został też wyróżniony Fryderykiem w kategorii fonograficzny debiut roku oraz \”Mateuszem\” Trójki za debiut. Jego najnowszy album \”Mój dom\” ukazał się w listopadzie 2017 roku.