Travis Scott chwali nowy album The Weeknda

5 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Data premiery kolejnego albumu The Weeknda nie jest znana, ale zapewne artysta będzie chciał opublikować nowe nagrania przed występem na festiwalu Coachella, który ma mieć miejsce w kwietniu. W styczniu 2018 roku The Weeknd otrzymał Grammy za swój ostatni album „Starboy”, z którego pochodzą hity „Reminder” czy nagrany z Daft Punk „I Feel It Coming”.

– Nowy album Abla (czyli The Weeknda) jest przerażająco dobry – mówi Travis Scott. – Brzmi zupełnie tak jak kilka lat temu, gdy słyszałem go po raz pierwszy.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania „Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem „Kiss Land”. Na drugi longplay „Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój „Earned It” na ścieżkę muzyczną „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey. W listopadzie 2016 roku ukazał się jego ostatni album „Starboy”.