Travis Scott, Young Thug i M.I.A. w jednym utworze i w domu Micheala Jordana

28 września 2020
ok. 1 minuta czytania

W numerze usłyszymy ciężki beat, niesamowity flow i genialne połączenie osobowości. Okładkę singla przygotował znany artysta – George Condo. Do \”Franchise\” powstał klip wyreżyserowany przez samego Travisa i White Trash Tylera. Za lokacje posłużyła między innymi legendarna posiadłość Micheala Jordana w Chicago. Oczywiście zobaczymy w nim masę butów i sportowych samochodów.

Ze względu na współpracę Travisa Scotta przy soundtracku do kinowego hitu w reżyserii Christophera Nolana \”Tenet\”, nowy singiel miał swoją premierę w ponad 100 IMAXach w USA przed pokazami właśnie tego filmu. Do utworu powstała także specjalna limitowana seria kaset, płyt i ubrań sygnowanych \”Franchise\”.

O Travisie było ostatnio głośno ze względu na koncert zorganizowany w grze Fortnite i nowy singiel nagrany z Kid Cudi – \”The Scotts\”. To niesamowite ile udało mu się osiągnąć w ciągu tygodnia od tamtej premiery. Raper zmiótł z planszy wszystkich niedowiarków. Najpierw pobił rekord liczby uczestników podczas koncertu w grze Fortnite, w wydarzeniu brało udział 12 milionów osób! Od 24 kwietnia utwór \”The Scotts\” został odtworzony ponad 450 milionów razy w Spotify, co przełożyło się na 1 miejsce w globalnym rankingu. Kolejne 220 milionów dołożyły cztery klipy do utworu w serwisie YouTube oraz nagranie z wydarzenia na oficjalnym kanale Fortnite. Bardzo dobrze został odebrany także jego ostatni singiel o nazwie \”TKN\” nagrany z Rosalią.