Tricky w Polsce. Nowe daty koncertów

21 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album \”Fall To Pieces\”, który ukaże się 4 września 2020 roku.

Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, \”Hell Is Round The Corner\”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie – większość utworów na \”Fall To Pieces\”, w tym pierwszy singiel \”Fall Please\”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky\’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą.

– Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać. – mówi o tej współpracy Tricky.

Oto harmonogram koncertów:
16 lutego – Warszawa
17 lutego – Poznań
18 lutego – Kraków

Oficjalna sprzedaż biletów rusza w piątek o godzinie 10:00. Przedsprzedaż rozpocznie się 22 lipca 2020 o godzinie 10:00 na stronie artysty.