Tropikalna piosenka Jason Derulo i Nicki Minaj

26 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Swalla”. – Czuję, że taka piosenka była potrzebna – mówił Derulo w programie Dicka Clarka. – To jeden z tych numerów, które wszystkich poderwą do tańca.

Producentem kawałka jest Ricky Reed. Karaibsko brzmiącego nagrania, z dużą ilością klaskania i elektronicznymi elementami można posłuchać na Spotifyu.

„Swalla” jest zapowiedzią piątej płyty wokalisty, kompozytora, aktora i tancerza rodem z Florydy, który od pewnego czasu mieszka w Los Angeles. Właśnie w Mieście Aniołów utwór został nagrany. Podobnie inne piosenki na niezatytułowany jeszcze album.

Ostatnia regularna płyta Jasona Derulo to „Everything Is 4” z 2015 roku. Rok później ukazała się „Platinum Hits”, kompilacja największych hitów Jasona podsumowująca 10 lat jego kariery. W tym czasie wokalista sprzedał ponad 56 milionów singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle”, „Talk Dirty”, „In My Head” i „Whatcha Say”. Jason jest autorem lub współautorem wszystkich swoich hitów. Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad miliard użytkowników YouTube’a.