Troye Sivan nie może uwierzyć w nominację do Złotego Globu

6 grudnia 2018
ok. 2 minut czytania

Młody wokalista użył nawet nieparlamentarnych słów, co można zobaczyć poniżej w Twitterowych komentarzach.

Troye Sivan nie tylko nagrał piosenkę „Revelation”, ale także zagrał w filmie. W pisaniu muzyki pomógł mu znany z Sigur Rós, Jónsi.

Biograficzny dramat opowiada o pochodzącym z niewielkiego miasteczka synu kaznodziei z kościoła batystów. Kiedy okazuje się, że chłopak jest gejem, zostaje zmuszony, by przejść program nawrócenia. Dzieło powstało na podstawie pamiętników „Boy Erased: A Memoir Of Identity, Faith, And Family” Garrarda Conleya.

W filmie grają Nicole Kidman i Russell Crowe jako rodzice chłopaka. Poza tym w obsadzie znaleźli się Joe Alwyn, Flea, basista Red Hot Chili Peppers, Xavier Dolan, Emily Hinkler, Jesse LaTourette, David Joseph Craig, Théodore Pellerin, Madelyn Cline, Britton Sear oraz Joel Edgerton.

Joel Edgerton także stanął za kamerą i napisał scenariusz.

Film „Wymazać siebie” trafi do kin w Polsce 1 marca.

Debiutancki album Troye Sivana „Blue Neighbourhood” z 2015 roku trafił na szczyt iTunes w 66 krajach. Sprzedano ponad 2,5 mln egzemplarzy płyty na całym świecie. Singel „Youth” znalazł się na 1. miejscu Billboard’s Hot Club Play, a w Stanach zyskał status platyny. Troye Sivan trafił na okładki „Rolling Stone”, „Out”, „V Magazine” i „The New York Times”. Jest laureatem Billboard Music Awards i dwóch nagród GLAAD Media.