Trzy nowe piosenki Sii

22 października 2016
ok. 2 minut czytania

Do sieci trafiły nowe piosenki „Confetti”, „Midnight Decisions” i „Jesus Wept”. Utwory można znaleźć na YouTube odpowiednio pod tym adresem, tutaj i tu.

W zestawie znajdą się także dwie wersje „The Greatest”, w tym jedna z udziałem Kendricka Lamara, „Cheap Thrills” z Seanem Paulem czy remiks „Move Your Body” przygotowany przez Alana Walkera.

Reedycja ma premierę dziś, 21 października.

Longplay „This Is Acting” oryginalnie ukazał się w styczniu 2016 roku. Płytę wypełniły utwory, które Australijka napisała z myślą o Adele, Beyoncé czy Rihannie. – Nie są to do końca moje numery, to bardziej jak aktorstwo, dlatego taki tytuł – tłumaczyła wcześniej piosenkarka.

Oto tracklista:
„Bird Set Free”
„Alive”
„One Million Bullets”
„Move Your Body”
„Unstoppable”
„Cheap Thrills”
„Reaper”
„House On Fire”
„Footprints”
„Sweet Design”
„Broken Glass”
„Space Between”

Deluxe:
„Cheap Thrills” [ft. Sean Paul]
„The Greatest” [ft. Kendrick Lamar]
„Confetti”
„Move Your Body” (Alan Walker Remix)
„Midnight Decisions”
„Jesus Wept”
„The Greatest”

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee” wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”.