Tulia śpiewa dla Andrzeja Konopki

28 września 2018
ok. 1 minuta czytania

„Wstajemy już” to czwarty utwór, w tym drugi autorski, promujący debiutancki album zespołu Tulia. Krążek ukazał się w maju 2018. W teledysku zobaczyć można fragmenty serialu „Znaki”.

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

„Znaki” wyreżyserowali Jakub Miszczak i Marcin Ziębiński. Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki, Paulina Murawska i Wojciech Miłoszewski.

8-odcinkowy serial będzie można oglądać od 10 października 2018 roku w każdą środę o godz. 22:00 w AXN.